Володимир Петрович Клименко


Головна Клименко В.П. Твори для баяну Козацькі пісні для баяна Методичні матеріали Твори для оркестру народних інструментів

Володимир Петрович Клименко

Володимир Петрович Клименко – композитор і педагог Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки. Спеціалізація «Народні інструменти» (клас баяна).

Займається активною культурно-просвітницькою та методичною роботою: створив проект програми по концертмейстерській практиці «Розвиток концертмейстерських навичок баяністів-акордеоністів» і понад 150 аранжувань по предмету. Є автором методичних посібників «Читання нот з аркуша як засіб вдосконалення творчих навичок баяніста», «Розвиток навичок читання нот з листа студентів І-ІІІ курсів», «Твори для дитячого оркестру народних інструментів. Оркестрові партитури». Здійснює методичну і практичну допомогу творчим колективам ДМШ м Дніпра і області.

Твори В. Клименко, такі як «Українська жартівлива», «Конфетті», пісні «Хвилі Дніпра», «Балада про землю», «Дніпропетровськ» та інші виконуються творчими колективами та солістами Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, а також доповнюють репертуар Квартету народних інструментів Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової «Мурза».

Володимир Петрович вносить свій внесок у відродження української культурної спадщини, а також є популяризатором української народної та сучасної музики. У його доробку – створення цілого ряду обробок козацьких народних пісень Дніпропетровщини, а також обробок українських народних пісень і танців для баяна.
Лічильники

Яндекс.Метрика

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»