Анна Школьнікова


Головна Школьнікова А. Твори для фортепіано Вокальні твори

Анна Школьнікова

Анна Школьнікова – композитор, музикознавець.

Член Національної музичної спілки, Всеукраїнської асоціації арфістів України, Дрогобицької організації Національної спілки композиторів України, Лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів.

Народилася у місті Москва Росія у родині лікарів та інженерів.

Розпочала перші уроки музики у трирічному віці у Відомого Педагога – Лідії Голембо.

Випускниця Львівської середньої музичної школи-інтернат ім. С. Крушельницької як піаністка.

З 1996-1999 роках.,Навчалася у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка на музично-педагогічному факультеті.

З 2000-2014 роках. Навчалася у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Закінчила два відділення: музикознавчий та композиторське, а згодом і аспірантуру як композитор.

З 2015 року працює у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Обіймає посаду - Фахівець по зв'язкам із громадськістю.

У композиторському репертуарі мисткині - хорові, вокальні, квмерно-інструментальні, симфонічні твори, музика до вистав тощо.

Авторка співпрацює із Відомими Виконавцями і колективами України та зарубіжжя.

Анна Школьнікова провела ряд презентацій авторських збірок, численні автррські концерти в Україні та закордоном. Її музика виконувалася в країнах Європи і Америки.

Анна Школьнікова є володарем численних нагород як композитор, учасником престижних фестивалів в Україні та за її межами.
Лічильники

Яндекс.Метрика

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz» Белый каталог сайтов каталог сайтов ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Каталог сайтів України Безкоштовний каталог сайтів український каталог