Ірина Кириліна


Ірина КирилінаІрина Кириліна
- український композитор, що має багато оригінальних музичних творів і популярність серед виконавців як естрадних, так і класичних.
Закінчила у 1977 році Київську консерваторію - клас композиції у професора М.В.Дремлюги. Дуже, до речі, боялась бути композитором, бо жінок на той час у цій професії майже не було. Тому про всякий випадок ще захистила диплом музикознавця.
Пише “серйозну” музику, а також пісні для багатьох відомих естрадних виконавців – Лілії Сандулеси, Іво Бобула, Павла Зіброва, Віталія Білоножка, Оксани Білозір та інших. Твори Кириліної виконували також Ніна Матвієнко та Людмила Артеменко. Викладає вокал у Київському інституті культури і мистецтв. У 1999 р. їй присвоєне почесне звання “Заслужений діяч мистецтв України”. Кириліна не тільки композитор, а ще й автор текстів та продюсер. Її нинішні підопічні — майбутнє української естради.
У композиторки дуже багато театралізованої музики для камерних ансамблів. Вона любить об’єднувати те, що не об’єднується. Є досвід роботи з київським театром драми і комедії, зараз він називається “Театр на Лівому березі”. Їй також цікаво працювати з виконавцями естрадної пісні, бо це також своєрідний театр, де за 5 хвилин відбувається ціле драматургічне дійство.
“Я радий, що в українській музиці є така талановита жінка, світла і гарна людина – композитор Ірина Кириліна”, – сказав якось про неї народний артист Павло Дворський. Що до цього ще можна додати? Мабуть, єдине – щоб краще зрозуміти Кириліну, треба слухати її музику.

Ноти пісень Ірини Кириліної

Лічильники

Яндекс.Метрика

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»