Володимир Карлаш

<<<<<   назад   <<<<<
Володимир Карлаш

Карлаш Володимир Григорович (30. 07. 1952, с. Іванове Селище, Глобинського району Полтавської області, Україна)

Народився в Україні у Полтавській області. Навчався в Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка, Полтавському державному педагогічному національному університеті ім. В.Г. Короленка.

Після здобуття професійної освіти працював викладачем по класу гітари у музичній школі №1 м. Полтави, керівником низки творчих колективів міста. Зокрема, був керівником оркестрової групи українського народного хору "Калина" педагогічного університеті ім. В.Г. Короленка.

Володимир Карлаш був засновником і керівником інструментальної групи гітаристів «Bohemia strings» та гітарного дуету у дитячій музичній школі № 1 м. Полтави.

Паралельно з роботою він продовжує самостійно підвищувати виконавську майстерність гри на класичній гітарі та поглиблювати знання з теорії композиції. З метою самовдосконалення періодично здійснює поїздки до Швеції й Німеччини, де дає концерти як класичний гітарист, а також, продовжує навчання композиції.

Карлаш В.Г. є автором значної кількості музичних творів для класичної гітари учбового характеру і для концертного виконання. Ним також створені музичні твори для виконання на різних музичних інструментах солістами, ансамблями, хоровими та симфонічними колективами тощо. Володимир Карлаш плідно працює у жанрі електронної музики, використовуючи комп'ютер, та інші технічні засоби. Він являється автором численних обробок, перекладів, транскрипцій творів для класичної гітари, ансамблю гітаристів, камерного оркестру.

Карлаш В. здійснив запис кількох аудіо, та відео дисків, зокрема диск з записами власних творів для гітари , диск з записами творів італійського композитора Ф. Каруллі, диск з записами власної електронної музики, диск дуетів з музикою композиторів XIX століття.

Твори композитора В. Карлаша у різний час виконували народні артистки України Р. Кириченко, Н. Ножинова, народний артист України, гітарист В. Петренко, заслужена артистка України Т. Садохіна, лауреат міжнародних конкурсів Д. Теслов (Росія), симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя та струнний оркестр Полтавської філармонії.

Заслужена артистка України Вікторія Жадько у своїй викладацькій діяльності постійно використовує ряд творів та етюдів, написаних полтавським автором. Павло Іванніков запровадив використання творчого доробку Володимира Григоровича у педагогічному процесі Донецького музичного училища та Донецької консерваторії. Дует Павла та Аркадія Іваннікових (Донецька обласна філармонія) – виконавець музичних творів В. Карлаша .

Творчість В.Г. Карлаша користується попитом серед викладачів дитячих музичних шкіл у різних регіонах України. Педагоги включають у репертуар своїх вихованців твори композитора, з якими учні ставали неодноразовими переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

З 2006 року - член Національної спілки композиторів України.

В. Карлаш, як гітарист-виконавець, має кілька концертних програм. У його репертуар увійшли класичні та сучасні твори для гітари, гітарних ансамблів з флейтою, з фортепіано, а також - власні авторські твори для класичної гітари.

Володимир Карлаш веде активну громадсько-суспільну та концертну діяльність в Україні, та за її межами.

Композитор, виконавець, член Національної спілки композиторів України. Володимир Карлаш є автором значної кількості музичних творів для класичної гітари різного ступеня складності.

Біографія

Оркестрові твори

Вокальні твори

Лічильники

Яндекс.Метрика

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz» Белый каталог сайтов каталог сайтов ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Каталог сайтів України Безкоштовний каталог сайтів український каталог